SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Åkersberga IBF
ACKERS

Kontakt

Postadress:
Åkersberga IBF
c/o Erlandsson, Kungsfågelvägen 16

184 61 Åkersberga

Besöksadress:
Österåkers sportcentrum
Hackstavägen 43
184 31 Åkersberga
(dock behöver man ringa då kansliet inte är bemannat)
 
Telefon: 076-052 65 00
Mail: info@akersbergaibf.se
Styrelsen

Ordförande
Anders Vestman
anders@akersbergaibf.se

070-849 26 09

Vice Orförande
Björn Gullberg

bjorn@akersbergaibf.se


Sekreterare

Carin Andersson

carin@akersbergaibf.se

070-246 77 23

 

Kassör

Gunilla Erlandsson

gunilla@akersbergaibf.se

072-551 68 59

 

Ledamot

Anette Andersson

anette@akersbergaibf.se

 

Ledamot

Daniel Duvmar

daniel@akersbergaibf.se

073-935 42 89

 

Ledamot

Fredrik Loreby

fredrik@akersbergaibf.se

070-575 66 51

 

Ledamot

Kari Munukka
kari@akersbergaibf.se

070-796 61 60

 

Ledamot

Kim Sillerbacke

kim@akersbergaibf.se

073-693 11 29

 

 
Våra sponsorer